Spoločnosť – Roofart SK s.r.o.

Spoločnosť RoofArt Group bola založená v roku 2001, podarilo sa nám expandovať v Európe, a stali sme sa jednou z popredných spoločností na výrobu odkvapových systémov.

 

Príroda nám predkladá veľa pozoruhodných výziev. To je dôvod, prečo sa stále učíme a zlepšujeme, takže sme stále pripravený ponúknuť svetu a predovšetkým našim partnerom atmosféru istoty a dôvery.

Držíme sa jasných princípov ležiacich pri koreňoch úspechu a osobného rozvoja, a sú základom a pilierom na ktorých staviame profesionalitu, kreativitu a slušnosť.

 1. Návrh a výroba produktov s obchodnou značkou Roofart
 2. Komercializácia RoofArt výrobkov na slovenskom trhu.
 3. Komercializácia výrobkov s ochrannou známkou RoofArt v strednej a východnej Európe.
   

Naše poslanie

Naším cieľom je poskytovať kvalitné produkty v strechárskom odvetví. Naším cieľom je vyvolať v mysli našich zákazníkov pocit trvanlivosti, funkčnosti, prístupnosti a to v atraktívnom dizajne - toto sú základné rysy produktov RoofArt.

Naša história

 1. 2001

 2. 2003

 3. 2008

 4. 2010

 5. 2013

 6. 2014

 7. 2015

 8. 2016

  Nová vizuálná identita našej firmy RoofArt.

 • 15

  Rokov výroby v stavebnom odvetví

 • 8

  Spoľahlivých zahraničných partnerov, s ktorými spolupracujeme

 • 10

  Krajín, ktroré majú prístup k našim kvalitným výrobkom prostredníctvom miestnych distribútorov

Skupina RoofArt

Thanks for your interest in our company. We will get in contact with you soon.

Thanks for your interest in our company. We will get in contact with you soon.

Dojmy a názory

Emanuel Muntean

VIVA SRL., Rumunsko

Som veľmi spokojný. Pracujem s RoofArt už dlhú dobu - ich výrobky sú veľmi kvalitné, všetci moji zákazníci boli spokojní. To nás motivuje aby sme pokračovali v spoločnej spolupráci a nepotrebujeme žiadneho iného dodávateľa.

Donatas Paplauskas

RoofArt Litva

Výrobky RoofArt sú najkvalitnejšie! Zvýšená pozornosť na detaily, pretože na detailoch záleží. Dodávka výrobkov je vždy bez chýb. Balenie je pohodlné a praktické. Veľa farieb. Výsledkom je, že všetci klienti, ktorí si kúpili výrobky RoofArt Litva sú spokojný.

Alexey Fefelov

RoofArt Ruská federácia

Sme spokojní - to sú slová akými môžeme opísať naše partnerstvo s RoofArt. Krátko po našom prvom stretnutí s RoofArt a ich produktmi v Rusku sme si urobili veľmi dobrú mienku. RoofArt je nielen dobrý odkvapový sytém, je to značka, vyvinutá v priebehu rokov zo skúsenosti a znalosti jej zakladateľov, značka, ktorá vyrába širokú škálu produktov a strešných doplnkov.

Duncan Kingston

Southern Sheeting Supplies Ltd, Veľká Británia

Odkedy sme začali spoluprácu s RoofArt, uvedomili sme si, že RoofArt má najinovatívnejší a najštýlovejší odkvapový systém na britskom trhu. Bez toho, aby bola ohrozená kvalita, RoofArt teraz predstavil oceľové odkvapové žľaby ako cenovo dostupné riešenie vo Veľkej Británii.