Modulárna krytina

RoofArt ponúka širokú škálu plechových krytín. Krytina Umbrella je v tvare škridle formovaná na výrobnej linke poslednej generácie, a je vyrobená zo švédskej ocele SSAB, s hrúbkou v rozsahu od 0,45 mm do 0,55 mm a štrukturovaným povrchom Mat.

1 typ

 

0 EUR

RoofArt modulárna krytina je revolučný produkt, ktorý zvyšuje štandard strešnej krytiny na novú vyššiu úroveň. Pre zobrazenie modelov, rozmerov, farieb a odhadu vášho projektu,zvoľte zobrazenie stránky v desktop režime.

Premium Standard
Krajina pôvodu oceľového plechu SSAB, Švédsko SSAB, Švédsko
Hrúbka oceľového plechu 0,5 (0,55) mm 0,45 (0,47) mm
Kovový povlak Zinok 275 g/m2 225 g/m2
Organický povlak GreenCoat Mica BT Matt Polyester
Základný povlak Farebný náter Farebný náter
Odhadovaná životnosť 50 rokov 50 rokov
Záruka na prehrdzavenie 30 rokov 30 rokov
Záruka na farebnú stálosť 20 rokov 10 rokov

Pošlať projekt na posúdenie

 • Skryté upevnenie.

  Umbrella plechová škridla ma patentovaný systém spájania modulov, bez viditeľných presahov a vertikálnych skrutiek. Dva bočné odvodňovacie kanáliky chránia strechu pred náhodným pretečením vody a jej prienikom pod krytinu na fóliu.

 • Švédska oceľ.

  Plechová škridla Umbrella Premium je vyrobená zo švédskej ocele SSAB . Oceľové plechy sú testované v Škandinávskom nepriaznivom podnebí a majú všetky výhody dlhotrvajúcich a odolných striech schopný znášať široký rozsah teplôt počnúc -40 ° C až do +100 ° C.

 • Kombinácia panelov.

  Umbrella-plechová škridla moduly majú tvarovanie, ktoré poskytuje dokonalé prekrytie škridlových panelov. 3D rez ponúka štandardizovaný pohľad na strechu a poskytuje kombináciu malých modulov.

 • Jednotný vzhľad.

  Dokonalé spojenie medzi dvojmodulárnymi plechovými škridlami Umbrella a matný odtieň farby zaručuje príjemný, jedinečný a štandardizovaný vzhľad. Aj vďaka SSAB systému riadenia kvality sa farebný odtieň nelíši medzi šaržami.

 • Jednoduché ukladanie

  Vďaka svojmu dvojmodulárnemu systému sa Umbrella-plechová škridla da ľahko prepravovať, inštalovať a ukladať. Vďaka týmto vlastnostiam je Umbrella vždy k dispozícii na sklade, takže môžu byť dodaná ihneď.

 • Nízke riziko

  Výhoda menšieho rozmeru modulu vedie ku ľahšiemu ukladaniu a tiež minimalizuje riziká spojené so správnym zameraním, ktoré pri výpočte minimalizujú chyby. Znižuje neúmyselné deformácie v priebehu montáže alebo pri výmene po nejakej dobe.

Predajci a Klampiari

Vďaka našim partnerom v celej krajine, sme bližšie našim zákazníkom a dokážeme im ponúknuť jednoduchý prístup ku všetkým našim produktom a služby v najvyššej kvalite.

Zobraziť našu interaktívnu mapu

Naše projekty

Zobraz naše projekty